sobota, 18 maja 2013

Konkurs piosenki ekologicznej

Hej! Ale dawno nie pisałyśmy :O! No ale dobra, niedawno odbył się konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej. Na konkursie powiatowym zajęłyśmy 3 miejsce, a to i tak dobrze bo była duża konkurencja! Niedługo jedziemy na dalszy etap konkursu piosenki religijnej!

niedziela, 28 kwietnia 2013

W końcu koniec po konkursie , konkurs zakończony powodzeniem 1 miejsce i jedziemy dalej !

środa, 20 marca 2013

                                                            Hej!
  Już niedługo do konkursu piosenki ekologicznej , przedtem jednak jedziemy na zieloną szkołę        {całym zespołem} . Wtedy już lada chwila i konkurs i niema czasu powtarzać . Mam nadzieje ze nie zapomnimy wszystkiego . Jak będzie po konkursie to wrzucimy nasze demo . Proszę trzymajcie kciuki . : )

niedziela, 3 marca 2013

Przygotowania

                                                       Cześć!
Sory że tak długo nie pisałam ale nie miałam czasu. W naszej szkole ogłoszono konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej więc nasz zespół postanowił wziąść w nim udział (w szkole są eliminacje a jeden zespół ze szkoły jadzie dalej). Na początek pomyśleliśmy że fajnie powiększyć nasz zespół więc wzieliśmy do zespołu trzy nowe osoby (jednorazowo) i teraz bardzo się staramy żeby nasz występ wszystkim się spodobał więc dużo ćwiczymy  więc się nie gniewajcie że nie miałam czasu pisać.
PS. Potem wam napiszę jak nam wyszło i kto co robił a na razie to tajemnica. :)

piątek, 15 lutego 2013




                      Oto kilka zdjęć jak wygląda owoc pomelo

O nas








Zespół Pomelo istnieje od września 2012 roku. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć.

Jesteśmy muzyką i  zajmujemy się nią na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od zwariowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to konkurs ekologiczny czy zakończenie roku szkolnego,  – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład Pomelo wchodzi sześciu muzyków i wszyscy są wokalistami. Gramy na keyboardzie, 2 skrzypcach, flecie, 2 gitarach wszystko zależy od piosenki. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdy konkurs muzyczny ( a tak że tanecznym) . Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

Nie wiemy jak wy ale my bardzo lubimy Monster High Ola to Frankie Stein, Agata to Laguna Blue, Laura to Abbey, Gosia to Draculaura,Julia to Clawdeen Wolf a Marysia to Spectra. A wy kim jesteście? Śmiało piszcie w księdze gości.

Lubimy tańczyć,śpiewać,grać na instrumentach i oczywiście się bawić. :) Pomelo to dobry zespół na konkursy! Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!!!!!!










                                        A to my jako Monster High!!!!!!