sobota, 18 maja 2013

Konkurs piosenki ekologicznej

Hej! Ale dawno nie pisałyśmy :O! No ale dobra, niedawno odbył się konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej. Na konkursie powiatowym zajęłyśmy 3 miejsce, a to i tak dobrze bo była duża konkurencja! Niedługo jedziemy na dalszy etap konkursu piosenki religijnej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz