Hej! Ale dawno nie pisałyśmy :O! No ale dobra, niedawno odbył się konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej. Na konkursie powiatowym zajęłyśmy 3 miejsce, a to i tak dobrze bo była duża konkurencja! Niedługo jedziemy na dalszy etap konkursu piosenki religijnej!
Zespół Pomelo
sobota, 18 maja 2013
niedziela, 28 kwietnia 2013
środa, 20 marca 2013
niedziela, 3 marca 2013
Przygotowania
Cześć!
Sory że tak długo nie pisałam ale nie miałam czasu. W naszej szkole ogłoszono konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej więc nasz zespół postanowił wziąść w nim udział (w szkole są eliminacje a jeden zespół ze szkoły jadzie dalej). Na początek pomyśleliśmy że fajnie powiększyć nasz zespół więc wzieliśmy do zespołu trzy nowe osoby (jednorazowo) i teraz bardzo się staramy żeby nasz występ wszystkim się spodobał więc dużo ćwiczymy więc się nie gniewajcie że nie miałam czasu pisać.
PS. Potem wam napiszę jak nam wyszło i kto co robił a na razie to tajemnica. :)
Sory że tak długo nie pisałam ale nie miałam czasu. W naszej szkole ogłoszono konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej więc nasz zespół postanowił wziąść w nim udział (w szkole są eliminacje a jeden zespół ze szkoły jadzie dalej). Na początek pomyśleliśmy że fajnie powiększyć nasz zespół więc wzieliśmy do zespołu trzy nowe osoby (jednorazowo) i teraz bardzo się staramy żeby nasz występ wszystkim się spodobał więc dużo ćwiczymy więc się nie gniewajcie że nie miałam czasu pisać.
PS. Potem wam napiszę jak nam wyszło i kto co robił a na razie to tajemnica. :)
piątek, 15 lutego 2013
O nas
Zespół Pomelo
istnieje od września 2012 roku. Mamy duże doświadczenie w obsłudze
muzycznej. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy
rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby
zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć.
Jesteśmy muzyką i zajmujemy się nią na co dzień. Gramy
praktycznie wszystko: od zwariowanego rock&rolla, przez spokojnego i
refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich lat. Nasza
muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to konkurs
ekologiczny czy zakończenie roku szkolnego, – nie ma znaczenia!
Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo.
W skład Pomelo wchodzi sześciu muzyków i wszyscy są wokalistami. Gramy
na keyboardzie, 2 skrzypcach, flecie, 2 gitarach wszystko zależy od
piosenki. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy,
którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdy konkurs muzyczny ( a tak że
tanecznym) . Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!
Nie wiemy jak wy ale my bardzo lubimy Monster High Ola to Frankie Stein, Agata to Laguna Blue, Laura to Abbey, Gosia to Draculaura,Julia to Clawdeen Wolf a Marysia to Spectra. A wy kim jesteście? Śmiało piszcie w księdze gości.
Lubimy tańczyć,śpiewać,grać na instrumentach i oczywiście się bawić. :) Pomelo to dobry zespół na konkursy! Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!!!!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















