środa, 20 marca 2013

                                                            Hej!
  Już niedługo do konkursu piosenki ekologicznej , przedtem jednak jedziemy na zieloną szkołę        {całym zespołem} . Wtedy już lada chwila i konkurs i niema czasu powtarzać . Mam nadzieje ze nie zapomnimy wszystkiego . Jak będzie po konkursie to wrzucimy nasze demo . Proszę trzymajcie kciuki . : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz