piątek, 15 lutego 2013




                      Oto kilka zdjęć jak wygląda owoc pomelo

O nas








Zespół Pomelo istnieje od września 2012 roku. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć.

Jesteśmy muzyką i  zajmujemy się nią na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od zwariowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to konkurs ekologiczny czy zakończenie roku szkolnego,  – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład Pomelo wchodzi sześciu muzyków i wszyscy są wokalistami. Gramy na keyboardzie, 2 skrzypcach, flecie, 2 gitarach wszystko zależy od piosenki. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdy konkurs muzyczny ( a tak że tanecznym) . Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

Nie wiemy jak wy ale my bardzo lubimy Monster High Ola to Frankie Stein, Agata to Laguna Blue, Laura to Abbey, Gosia to Draculaura,Julia to Clawdeen Wolf a Marysia to Spectra. A wy kim jesteście? Śmiało piszcie w księdze gości.

Lubimy tańczyć,śpiewać,grać na instrumentach i oczywiście się bawić. :) Pomelo to dobry zespół na konkursy! Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!!!!!!










                                        A to my jako Monster High!!!!!!