środa, 20 marca 2013

                                                            Hej!
  Już niedługo do konkursu piosenki ekologicznej , przedtem jednak jedziemy na zieloną szkołę        {całym zespołem} . Wtedy już lada chwila i konkurs i niema czasu powtarzać . Mam nadzieje ze nie zapomnimy wszystkiego . Jak będzie po konkursie to wrzucimy nasze demo . Proszę trzymajcie kciuki . : )

niedziela, 3 marca 2013

Przygotowania

                                                       Cześć!
Sory że tak długo nie pisałam ale nie miałam czasu. W naszej szkole ogłoszono konkurs piosenki ekologiczno-turystycznej więc nasz zespół postanowił wziąść w nim udział (w szkole są eliminacje a jeden zespół ze szkoły jadzie dalej). Na początek pomyśleliśmy że fajnie powiększyć nasz zespół więc wzieliśmy do zespołu trzy nowe osoby (jednorazowo) i teraz bardzo się staramy żeby nasz występ wszystkim się spodobał więc dużo ćwiczymy  więc się nie gniewajcie że nie miałam czasu pisać.
PS. Potem wam napiszę jak nam wyszło i kto co robił a na razie to tajemnica. :)