Hej!
Już niedługo do konkursu piosenki ekologicznej , przedtem jednak jedziemy na zieloną szkołę {całym zespołem} . Wtedy już lada chwila i konkurs i niema czasu powtarzać . Mam nadzieje ze nie zapomnimy wszystkiego . Jak będzie po konkursie to wrzucimy nasze demo . Proszę trzymajcie kciuki . : )